درباره ما

فروشگاه اینترنتی ابزار جاب

ارائه ابزارهای کار شما

فروشگاه اینترنتی ابزار جاب(ابزار کار) با فراهم آوردن محیطی ایمن و پویا و با ایجاد دسترسی آسان و مقایسه ابزار الات سعی بر این دارد تا بتواند بستری آسوده جهت انتخاب کالای مناسب را برای مشتری فراهم سازد. فروشگاه اینترنتی ابزار جاب(ابزار کار) متشکل از تیمی جوان و پرانگیزه، هدف اصلی خود را رضایت مشتری و ایجاد اعتماد مشتری نهاده چرا که ما براین اعتقاد هستیم که بهترین تبلیغات جهت رشد فعالیت مان، در رضایت شما مشتریان عزیز است.

 خرید آنلاین علاوه بر سهولت در پرداخت و دریافت کالا این امکان را به مشتری می‌دهد که انتخاب خود را در میان گستره زیادی از محصولات انجام دهد. از طرفی در خرید آنلاین هزینه اضافه‌ای به مشتری تحمیل نمی‌شود و مشتریان از اقصی نقاط کشور محصول را با قیمت یکسانی دریافت کنند. ابزارجاب(ابزار کار) با فراهم آوردن تنوع چشمگیری از محصولات در کنارهم و عرضه آنها با قیمتی مناسب ، به دنبال خرید راحت و رضایت‌بخش ابزارآلات برای همراهان خود است.

ما در تیم ابزار جاب تمام تلاش خود را داشته ایم تا تمامی محصولات این فروشگاه را از تولید کنندگان، وارد کنندگان و شرکت های اصلی تهیه نماییم تا بتوانیم بهترین کیفیت را با مناسب ترین قیمت ها و برترین کیفیت به دست شما برسانیم تا علاوه بر جلب رضایت شما بتوانیم گارانتی های معتبر و ابزار با کیفیتی را ارائه دهیم.تعهد ما ارائه با کیفیت­ ترین محصولات، رضایت مشتریان، کمترین قیمت و پیشرفت پیوسته می­باشد. بر همین اساس خود را ملزم به کامل­ کردن خانواده محصولات ضمن رعایت خواسته مشتریان می­دانیم تا مشتریانمان را به آنچه که لایقش هستند برسانیم و بتوانیم با کمک و حمایت شما فروشگاه ابزار جاب را به عنوان برتربن فروشگاه اینترنتی و خرید آنلاین ابزار کار معرفی نماییم.


تیم ابزار جاب با هدف جلب اعتماد شما تمامی ابزار های موجود در فروشگاه را با ضمانت اصالت کالا و سلامت کالا ارائه میدارد.


تمامی سفارشات شما مشتریان عزیز توسط پست جمهوری اسلامی ایران برای شما در هر نقطه از کشور ایران ارسال می گردد.


سیاوش عبدالرزاقی صاحب امتیاز فروشگاه اینترنتی ابزار جاب از شما عزیزان خواهشمند است در صورت وجود پیشنهاد ، انتقاد و یا راهکاری که بتواند ما را در ارائه خدمات بهتر به شما مشتریان گرامی یاری کند را از طریق صفحه تماس با ما به اشتراک بگذارید.