اینورتر جوشکاری 180 آمپر مدل 2114 دارای 24 ماه گارانتی بی قید و شرط می‌باشد چون از تولیدات شرکت آروا  به حساب می آید . تمامی محصولات تولیدی  شرکت آروا 24 ماه گارانتی بی قید و شرط دارد که برای یک محصول امتیاز بسیار مناسبی محسوب می شود.

 اینورتر جوشکاری ساخت شرکت آروا دارای خدمات پس از فروش بسیار مناسبی است که اگر این محصول تحت هر شرایطی خرابی داشت تعمیرات آن را کمتر از 30 ساعت انجام داده و به مشتری تحویل می‌دهند. برای سفارش این محصول می توانید باما در تماس باشید  و ثبت سفارش نمایید.

اینورتر جوشکاری 180 آمپر مدل 2114 یک دستگاه مقرون به صرفه و مناسب برای جوشکاری می باشد . اینورتر  جوشکاری Arc 180 مدل 2114  دارای توان 180 آمپر است که صرفه جویی مصرف برق دارد. یکی از مزایای این دستگاه اینورتر قابلیت راه اندازی و استفاده با برق ژنراتور است که کارایی آن را بسیار زیاد بالا می برد. این اینورتر جوشکاری مجهز به ولوم ARC Force برای سهولت کار با الکترود های جوشکاری متنوع است که قابلیت بسیار مناسبی برای یک دستگاه جوشکاری می باشد.

اینورتر جوشکاری 180 آمپر دارای طراحی منحصر به فرد بدنه جهت حمل آسان است که رضایت مشتریان را به همراه دارد. فیش سایز 50 جهت کارکرد طولانی مدت در آمپر بالا از دیگر قابلیت های این دستگاه جوشکاری محسوب می شود.

این اینورتر توانایی جوش انواع الکترود تا سایز 3.2 را به صورت مداوم دارد و گزینه مناسبی برای مصارف خانگی، کارگاهی و نیمه صنعتی به شمار میرود.

مشتریان محترم برای استعلام قیمت و خرید اینورتر جوشکاری 180 آمپر آروا مدل 2114 میتوانند اینجا کلیک نمایند.