ما فروشگاه اینترنتی ابزار جاب را با استفاده از جدیدترین تکنولوژی‌های روز و استانداردهای بالا جهانی راه‌اندازی کردیم تا راحتی بیش‌تری را برای شما فراهم کنیم. امیدواریم خرید راحت و دلنشینی را تجربه کنید.

در این فروشگاه، امکان مقایسه، بررسی و نقد محصولات برای شما فراهم شده و سعی ما همواره شفافیت و تصمیم‌گیری آگاهانه مخاطبان است و از نظرات سازنده شما استقبال می‌کنیم.

در صورتی که سوالی دارید، با کارشناسان پشتیبانی ما تماس بگیرید تا از راهنمایی آن‌ها بهره‌مند شوید. و در صورت هرگونه انتقاد پیشنهاد و یا شکایت آن را از طریق راه های ارتباطی با ما درمیان بگذارید.

شما میتوانید تمامی نیاز های کاری و ابزاری خود را در فروشگاه اینترنتی ابزار جاب پیدا کنید. در قسمت دسته بندی محصولات ریشه های اصلی ابزار که عبارت اند از ابزار جوش و برش - ابزار برقی - ابزار شارژی - ابزار بادی - ابزار دستی - ترازو و باسکول و ... را ایجاد نمودیم تا بتوانیم ابزار مورد نیازتان را به صورت دسته بندی به شما ارائه نماییم. شما میتوانید با مراجعه به هر یک از صفحات تمامی ابزار موجود را مشاهده و مقایسه نمایید و نظرات کاربران و امتیازشان به هر محصول را جدا گانه بررسی نمایید تا بتوانید ابزار دلخواهتان را با آگاهی بیشتر تهیه نمایید. همواره سعی ما بر آن بوده تا بتوانیم انواع ابزار کاربردی را با بهترین برند ها و مناسب ترین قیمت ها ارائه دهیم که این امر را با تهیه ابزار به صورت مستقیم از تولید کنندگان و وارد کنندگان به انجام رساندیم. تیم ابزار جاب در نظر دارد در صورتی که شما تولید کننده و یا وارد کننده محصولی هستید که با زمینه فعالیت فروشگاه اینترنتی ابزار جاب مناسب است را دعوت نماید تا ما بتوانیم همواره لیست کامل و مناسبی از ابزار را در اختیار مشتریان عزیز ابزار جاب قرار دهیم. تمامی ابزار هایی که برای حرفه کاری شما مورد نیاز است را می توانید در ابزار جاب بیابید. تمامی شغل ها را در نظر گرفته ایم و در صورتی که ابزاری برای کار شما در ابزار جاب نبود خواهشمندیم که آن را ما از صفحه ارتباط با ما در میان بگذارید تا محصول را در سایت قرار داده و با یاری و کمک شما عزیزان مجموعه ای کامل را ارائه دهیم.

محصولات موجود در فروشگاه اینترنتی ابزار جاب به صورت کلی عبارت اند از انواع دستگاه جوش اینورتر و ابزار و متعلقات مربوط به جوش کاری - انواع فرز ها و مینی فرز ها و فرز سنگ بری و آهنگری و مینیاتوری و انگشتی با مدلها و برند های متنوع با تکنولوژی ها مختلف برقی و شارژی - انواع دریل ها و پیچگوشتی های برقی و شارژی با قابلیت های مختلف چکشی و دیمر دار و بتن کن و تخریب و با ابعاد مختلف و سایز ها و برند های متنوع - انواع میخ کوب و منگنه کوب های دستی و بادی با سایز کا و کاربرد های مختلف - انواع ابزارهای برش اعم از پروفیل بر ها و اره با قابلیت های مختلف و کاربردهای گوناگون اعم از اره گردبر اره فارسی بر اره عمود بر و اره همه کاره افقی بر و اره چکشی و ... با مشخصات و برندهای گوناگون - انواع ترازو و باسکول دیجیتال شامل ترازو های گرمی و وزن کشی و نوت بوکی ترازو های آشپزخانه و آزمایشگاهی و ترازو های آویز و فروشگاهی و باسکول های صنعتی و کارگاهی مناسب تمامی مشاقل با دقت های مختلف و امکانات متنوع در انواع مدل و برند - انواع تراز های لیزری و ابزار دقیق - انواع ابزار دستی و اتو لوله و ئمنده و مکنده بلوور در مدل و برند های گوناگون و بسیاری از ابزار برقی و شارژی و بادی و دستی و .. دیگر که تمامی این محصولات برای جلب رضایت شما عزیزان و مشتریان فروشگاه اینترنتی ابزار جاب تهیه شده است که امید بر آن داریم بتوانیم با پشتکار و عنایت خداوند و حمایت شما عزیزان اسم ابزار جاب را به عنوان برترین فروشگاه اینترنتی ابزار در سطح کشور عزیزمان مطرح کرده و با پیشرفت این مجموعه شما عزیزان را با تخفیفات و جشنواره های مختلف شگفت زده کنیم.